Beat FM Albania

20 vite më pas, Jennifer Lopez riveshi fustanin e Versace dhe gjithë sytë janë tek ajo

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ylli i ‘showbiz-it’ ndërkombëtar, Jennifer Lopez, i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme duke u shfaqur në sfilatën e Donatella Versace. 50-vjeçarja zgjodhi të mbyllte mbrëmjen me veshjen ikonë të vitit 2000, e cila tërhoqi jo pak vëmendjen e ndjekësve në atë kohë dhe u cilësua si një nga pamjet më interesante ndër vite.

Me fustanin ngjyrë jeshil i cili nxirrte në pah format perfekte fizike, JLo ka bërë që fansat në mbarë botën të kthejnë dhe njëherë kokën nga ajo duke kujtuar daljen e saj të bujshme 19 vite më parë. Në fund të sfilatës Jennifer është duartrokitur nga të gjithë ndjekësit e modës dhe zgjodhi që shfaqjen ta mbyllte krah Donatella Versace.iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED