Beat FM Albania

21 të lënduar dhe 5 të vdekur, publikohen pamjet tmerruese të koncertit ku performoi Dhurata Dora

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Një koncert i cili nisi plot argëtim, përfundoi në një ngjarje fatale. Mbrëmjen e djeshme artisti algjeran Soolking, i cili u bë shumë i njohur për publikun shqiptar pas bashkëpunimit me Dhurata Dorën me këngën “Zemër”, performoi në vendlindjen e tij. Përpara mijëra qytetarëve ai këndoi disa nga këngët e tij e padyshim mes tyre […]

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED