Beat FM Albania

33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Disa ditë më parë aktorja e serialit të njohur “Pretty Little Liars”, Shay Mitchell solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo bashkë me partnerin e saj, Matte Babel u bënë prindër për herë të parë të një vajze emri i të cilës nuk është bërë ende i ditur. Gjatë periudhës së shtatzënisë ajo shpeshherë ka treguar se sa e vështirë ka qenë për të kjo eksperiencë e re. Aktorja ka vendosur që të gjithë proçesin e saj të lindjes ta filmojë dhe ta publikojë në kanalin personal në “Youtube”. Plot 33 orë në lindje, ajo ka ndarë me fansat e saj sakrificat, dhimbjet dhe gëzimin e gjithë atij proçesi. Videoja e saj mbyllet me një dolli të ngritur bashkë me familjen e saj, për vogëlushen e shëndetshme të porsalindur.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED