Beat FM Albania

Adelina Ismaili zbulon publikisht se si ra në dashuri

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja Adelina Ismaili i ka shprehur dashurinë publikisht bashkëshortit të saj.

Me anë të një postimi në Instagram ku duken të buzëqeshur dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit, Adelina zbuloi se si ra në dashuri me Valin.

“Nuk doja të bija në dashuri por kur ti buzëqeshe, e dija. Do të të dua përgjithmonë”, shkruajti këngëtarja në gjuhën angleze.

Prej vitesh, ajo dhe Vali janë prindër të një djali.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED