Beat FM Albania

Akon zbulon zakonin e veçantë të Eminem në studion e regjistrimit…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

I ftuar në një emision radiofonik, këngëtari Akon ka rikujtuar eksperiencën e punës me Eminem me të cilin ka edhe një bashkëpunim, këngën ‘Smack that’. Akon tha se ndryshe nga ç’mund të pritej, reperi nuk rrinte me orare të zgjatura në studion e regjistrimit.

Ai nuk e tejkalonte asnjëherë orarin 9 me 5, përfshirë shkëputjen në orën 1 për të ngrënë drekë. ‘ Më pëlqen ta trajtoj këtë si një punë të vërtetë, me orare zyrtare, nuk dua ta lë të më stresojë më shumë nga ç’duhet. Kam një familje dhe duhet të ndaj kohë edhe për ta’ i kishte thënë Eminem dhe me të drejtë.

The post Akon zbulon zakonin e veçantë të Eminem në studion e regjistrimit… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED