[ad_1]

Aktori Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock” ka blerë një vilë të re, e cila i ka kushtuar jo pak por plot 9.4 milion dollarë.

Shtëpia e re ndodhet në një fshat të Francës, dhe aktori pohoi se e kishte blerë vetëm sepse i pëlqente ajri përreth. Ajo ka hapësirë të bollshme, me 8 dhoma dhe ngjitur ka një fermë të këndshme, si dhe një pistë kalërimi.

Nga fotot e publikuara bie në sy se në arredimin e shtëpisë mbizotëron druri dhe ngjyrat e tokës, ndërsa “Hollywood Lifestyle” ka publikuar një video tur të shtëpisë së aktorit.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *