Beat FM Albania

Aktori i njohur i jep fund jetës, gjendet i varur në oborrin e shtëpisë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Tragjik ka rezultuar fati i aktorit italian Federico Palmieri, i cili u gjet i varur në banesën e tij.
Ngjarja ndodhi dje pasdite në Piazza të Bolonjës.
Siç raportojnë mediat italiane ai ishte gjetur në kopshtin e banesës, i varur në litar.
Po ashtu thuhet se aktori jetonte me nënën dhe qenin e tij.
Deri më tani nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që e çuan aktorin të ndërmerrte hapin e rëndë.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED