Beat FM Albania

Aktorja e famshme flet hapur: Tradhtova partnerin një natë para martesës

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Aktorja Demi Moore ka pranuar një tradhti të pabesë ndaj ish-partnerit në librin e saj të ri biografik, “Inside Out”.

Në libër, aktorja 56-vjeçare, kujton martesën e saj me muzikantin Freddy Moore, 69 vjeç, dhe se si të qenit jobesimtare e detyroi të përballet me disa të vërteta të vështira për jetën e saj.

Ajo ishte vetëm 17 vjeç kur u martuan në vitin 1980. Ata u divorcuan në vitin 1985.

“Një natë para se të martoheshim, në vend që të bëja premtimet e mia, unë telefonova një djalë që kisha takuar në një film.

U largova nga festa ime e beqarisë dhe shkova në banesën e tij”, shkruan Moore.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED