Beat FM Albania

Aktorja e famshme fshiu të gjitha postimet në Instagram

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Çfarë ndodhi me Instagram-in e Blake Lively? Ku shkuan të gjitha fotografitë e saj me Ryan Reynolds? 25.8 milion ndjekësit e aktores mund të pyesin se pse ajo është zhdukur nga Instagrami dhe pse i ka fshirë të gjitha postimet e saj? Aktorja e “Gossip Girl” thjesht po përgatitet për filmin e saj të rradhës […]

The post Aktorja e famshme fshiu të gjitha postimet në Instagram appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED