Beat FM Albania

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Aktorja Jennifer Lawrence është martuar me Cooke Maroney në Rhode Island; të paktën kështu deklarojnë disa nga mediat kryesore. Dasma u zhvillua në një vilë luksoze dhe u mbajt në fshehtësi të madhe deri ditën e dasmës. Në ceremoni morën pjesë yje të shumtë të Hollywood-it, përfshirë Emma Stone, Amy Schumer, Adele, Sienna Miller, Cameron […]

The post Aktorja e famshme i jep fund beqarisë! appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED