Beat FM Albania

Aktorja ndahet nga sheiku me pasuri 1 miliardë dollarë, shkak ishte flirti me ish-in e Miley Cyrus

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Aktorja Lindsay Lohan, 33 vjeçe është beqare! Këtë e konfirmoi vetë në intervistën e sotme për “The Kyle and Jackie O Shoë”.

Kur u pyet nëse ishte në lidhje, ajo tha se po dilte me dikë por ishin ndarë sot. Megjithatë nuk zbuloi detaje të tjera.

Në faqet rozë qarkullojnë spekulime se Lindsay ishte e lidhur me sheikun arab, Mohammad bin Salman, pasuria e të cilit i kalon 1 miliardë dollarë.

Thuhet se shkak për ndarjen mund të ketë qenë komenti flirtues i Lindsay me Liam Hemsworth. Pas ndarjes me Mileyn, aktori publikoi një fotografi me vëllai dhe Lindsay komentoi:

“Përse nuk u takuam në Sidnej ose Bondi?”

Ndërkohë, Lindsay ka përgatitur disa projekte të reja muzikore që do i nxjerrë në treg shumë shpejt.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED