Beat FM Albania

Angelina pozon nudo: Unë jam e egër dhe e shqetësuar

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Në një intervistë, aktorja e përshkroi veten si të egër në zemër dhe të shqetësuar, dhe zbuloi se ajo dëshironte të transferohej jashtë vendit, por se ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt e kundërshtoi.

Angelina Jolie, 44-vjeç, befasoi fansat pasi bëri një foto nudo në revistën e modës Harper’s Bazaar. Në një foto të ndarë nga revista në “Instagram”, Angelina pozon plotësisht lakuriq, e mbuluar në një vello transparente.

Mbi njërën prej tyre ajo pozon nga koka tek këmbët e mbuluar me një rrjetë të zezë transparente nën të cilën ka vetëm sytjena dhe brekë.

“Do të doja shumë të jetoja jashtë, gjë që do të bëj menjëherë pasi fëmijët e mi të jenë 18-vjeç. Ne duhet të jemi afër babait të tyre tani, “tha ajo.

Jolie gjithashtu pranoi se ajo kishte “kaluar nëpër shumë gjëra” vitet e fundit dhe se ajo bart “plagë të dukshme dhe të padukshme”.

“Është më e vështirë për mua të merrem me ato të padukshme. Jeta sjell shumë ndryshime. Ndonjëherë ju lëndon, dhe nganjëherë ju shikoni se si dhemb ata që doni dhe nuk mund të jesh i lirë aq sa kërkon shpirti juaj. Tani e ndjej gjakun tim të kthehet në trupin tim,” tha Angelina Jolie.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED