Beat FM Albania

Angeline Jolie: ‘Gjatë ndarjes me Pit humba veten’

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Angelina Jolie ka rrëfyer se humbi veten teksa marrëdhënies së saj me Brad Pitt po i vinte fundi. Në një intervistë për revistën franceze ‘Figaro’, ylli i Hollywoodit tha e kishte përjetuar keq ndarjen. ‘Nuk e njihja më veten. E kisha humbur atë’ tha 44 vjecarja duke shtuar se gjatë ndarjes ishte ndjerë pothuajse e parëndësishme, sikur nuk ishte e dukshme për të tjerët.

Jolie paraqiti kërkesat për divorc nga aktori në shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe gati 12 vitesh së bashku.

The post Angeline Jolie: ‘Gjatë ndarjes me Pit humba veten’ appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED