Beat FM Albania

Ariana Grande, probleme me depresionin…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ariana Grande po lufton sërish me depresionin pak para performimit në turneun ‘The Rest Of The Sweetener’.

Ajo thotë se ankthi dhe depresioni kanë qenë në nivelet më të larta së fundmi, se ka patur shpesh herë atake paniku dhe se e gjithë kjo po ndikon shëndetin e saj mendor. Këngëtares i është dashur të anullojë edhe një takim me fansat pikërisht për këto arsye.

The post Ariana Grande, probleme me depresionin… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED