Beat FM Albania

Ariana Grande vërtet na tmerroi me pamjen e saj për Halloween!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Sot është Halloween dhe të gjithë sytë janë sesi njerëzit kanë zgjedhur të maskohen në festën e frikshme. Përmes postimeve në Instagram, vipat kanë treguar zgjedhjet e tyre sesi kush do të bëhen.

Ariana Grande ka zgjedhur të bëhej si aktorët e episodit ikonik T-Zone, me hundën e shtypur si derrkuc dhe buzët e shtrembëruara ndërsa fytyra e saj gjithë rrudha.

Përsa i përket veshjes, ajo ka zgjedhur të shfaqej elegante në mënyrë që vëmendja të ishte te fytyra e saj.

View this post on Instagram

eye of the beholder ? ?

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on Oct 30, 2019 at 3:48pm PDTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED