Beat FM Albania

Arrestohet njeriu që i shiti drogën vdekjeprurëse reperit Mac Miller…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Një 28 vjecar është arrestuar pasi dyshohet se i ka shitur pilulat vdekjeprurëse reperit Mac Miller, ish-it të Ariana Grandes. Ky i fundit kishte kërkuar qetësues të fortë për dhimbjet, ndërsa i arrestuari, Cameron James Pettit, i kishte dhënë një përzierje Xanaxi dhe kokaine, (100 herë më e fortë se morfina) cka solli më pas dhe vdekjen e reperit.

Mac Miller, vdiq në moshën 26 vjecare në shtëpinë e tij në San Fernando, në shtator të vitit të kaluar.

The post Arrestohet njeriu që i shiti drogën vdekjeprurëse reperit Mac Miller… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED