Beat FM Albania

Ava Max dhe Loredana, dy shqiptaret që u vlerësuan me çmim në MTV Ema

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Suksesi evropian i “Sweet but Psycho” u kurorëzua dje për Ava Max me çmimin “Best Push” në MTV Europe Music Awards 2019. Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe e lindur në SHBA arriti të mposhte konkurrencën e Billie Eilish, H.E.R., Mabel dhe Rosalía, duke marrë një çmim të rëndësishëm për artistët e rinj në evenimentin më […]

The post Ava Max dhe Loredana, dy shqiptaret që u vlerësuan me çmim në MTV Ema appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED