Beat FM Albania

Ava Max, fytyra e re e FIAT-it…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Nuk është as Rita Ora, as Dua Lipa dhe as Bebe Rexha. Këtë herë imazhi i ri i Fiat-it do të jetë një tjetër shqiptare. Ava Max është vajza që do t’i prezantojë botës modelin më të ri të Fiat-it.

Ka qenë vetë kompania e njohur e makinave që ka bërë publik lajmin me një lajmërim në Instagram. Këngëtarja nuk ka shumë kohë në tregun muzikor por dalëngadalë pritet të prekë suksesin e bashkëkombaseve të saj, madje është përfolur edhe një duet mes të katërtave së bashku dhe ne jemi në pritje.

The post Ava Max, fytyra e re e FIAT-it… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED