Beat FM Albania

Bebe Rexha bën “twerk” në mes të qytetit, habit kalimtarët

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi ka udhëtuar drejt Kalifornisë.
Ajo atje pritet të mbajë koncertin e saj të radhës, në kuadër të festës së Halloweenit.Artistja me origjinë nga Dibra, publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej bashkë me balerinët e grupit të saj, të cilët ishin maskuar dhe të bërë gati për performancën per natën e sotme.Ndërkohë gjate qendrimit atje ajo nuk ka hezituar të dhurojë “twerk” në mes të qytetit, para qindra të pranishmëve.

Teksa tundte të pasmet e saj, një person i maskuar me sharrë qëndronte pas saj, duke e bërë skenën më “të frikshme”.Përkundrazi, të pranishmit kanë qeshur me këtë spektakël të dhuruar nga këngëtarja shqiptare.

George_Lamberis_facebook.com_897426397306934

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED