Beat FM Albania

Bebe Rexha dhuron kërcim me të pasme pranë 2 pilotëve në avion

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha po njeh famë ndërkombëtare në rritje.

Ajo është kthyer si një nga emrat më të preferuar muzikorë për të rinjtë në mbarë botën.

Me hitet e saj ka fituar zemrat shumë fansave.

Ajo gjithashtu është tejet provokuese me fotot dhe videot në rrjetet sociale.

Së fundmi ku publikuar një video duke dhuruar kërcim me të pasme brenda në avion, pranë kabinës së piotëve.

Video është komentuar gjerësisht në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Sep 16, 2019 at 12:12pm PDTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED