Beat FM Albania

Bebe Rexha fiton çmimin e parë, por vëmendjen e mori fotoja e saj me kupën

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Bebe Rexha rrëmbeu kupën e parë në New Jersey, ku u organizua ndarja e çmimeve të MTV Video Music Awards. Këngëtarja shqiptare ishte e nominuar për tre çmime “Song of the summer” me “Call you mine”, dhe dy nominime të tjera për “Video Dance” njëra me këngën “Say my name” dhe tjetra me “Call you […]

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED