[ad_1]

Pak kohë më parë Bebe Rexha foli për një marrëdhënie të ndërlikuar me babain i saj. Pas publikimit të këngës Last Hurrah, i ati e kritikoi ashpër duke i thënë se e turpëronte me sjellje të tilla.

Por duket se gjithçka mes tyre është rregulluar.

Bebe publikoi një video në Instagram ndërsa bëhet gati për koncert dhe babai i saj Flamuri i jep një përqafim të ngrohtë.

Ai tregoi se padyshim mbetet një nga përkrahësit e saj më të mëdhenj.

View this post on Instagram

My father has the most healing hugs.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Oct 7, 2019 at 9:21am PDT[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *