[ad_1]

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, tashmë ka një trofe më shumë në vitrinën e saj të çmimeve.

Akademia e Muzikës Country (ACM), ka shpërblyer atë dhe grupin Florida Georgia Line, për bashkëpunimin e tyre shumë të suksesshëm, “Meant to be”.

Marrjen e këtij çmimi special, artistja shqiptare e bëri të ditur përmes një rishpërndarje nga Akademia e Muzikës Country në Instagram.

View this post on Instagram

@beberexha takes home her FIRST-EVER ACM Award! The pop sensation is an additional recipient of the ACM Music Event of the Decade Award with previously awarded, @floridageorgialine for “Meant to Be." Congrats to Bebe and the 8X PLATINUM, #1 collaboration hit!

A post shared by Academy of Country Music (ACM) (@acmawards) on Oct 21, 2019 at 12:01pm PDT[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *