Beat FM Albania

Bëhuni gati për super bashkëpunimin: Vesa Luma dhe Njomza na surprizuan të gjithëve!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Njomza, vajza me origjinë shqiptarë që është një yll në ngjitje në skenën ndërkombëtare, po ecën siç duhet në shkallët e kolegeve të saj si Dua Lipa, Bebe Rexha apo Rita Ora. Me publikun shqiptar ajo pati një super eksperiencë në “Sunny Hill Festival” në gusht ndërkohë që tashmë do ta ndjejmë edhe më pranë. […]

The post Bëhuni gati për super bashkëpunimin: Vesa Luma dhe Njomza na surprizuan të gjithëve! appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED