Beat FM Albania

Bella Hadid flet për depresionin: Ndihesha e pasigurt, qaja çdo ditë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Gjatë mbrëmjes që lamë pas modelja e njohur Bella Hadid ka qenë në e pranishme në eventin ‘Vogue Fashion Festival’ në Paris. Modelja e njohur në mbarë botën është shprehur se për vite me radhë nuk ka ndjerë siguri në skenë dhe atë e ka fituar vetëm, kur ka sfiluar për firmën e Rihannës, pasi […]

The post Bella Hadid flet për depresionin: Ndihesha e pasigurt, qaja çdo ditë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED