Beat FM Albania

Bleona Qereti i habit të gjithë: Nuk kam ngrënë për një javë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Bleona Qereti është një prej këngëtareve më të komentuara e të ndjekura shqiptare, e cila ka arritur shumë suksese në tregun muzikor vendas dhe të huaj.

Bleona është edhe mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një video që ka habitur fansat.

Bleona shihet në formë të mirë fizike, ndërsa ka treguar se për të mbajtur trupin në formë nuk ka ngrënë për një javë.

“Nuk kam ngrënë për një javë por jam e fortë la la la”, ka shkruar Bleona përbri kësaj videoje, ku shihet duke u ushtruar.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED