Beat FM Albania

Bosi 67-vjeçar i Formula 1 kapet në momente intime me modelen 20-vjeçaren

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Flavio Briatore është një ndër njerëzit më të pasur dhe më të njohur në Itali. Së fundmi, ai ka nisur një lidhje me studenten 20-vjeçare Benedetta Bosi.

Të dy ata janë fotografuar gjatë një fundjave romantike në plazhet e Kenias. 20-vjeçarja raportohet se është studente në Fakultetin Juridik të Milanos dhe ka ëndërr të bëhet gjyqtare.

Me një mashkull si Britatore në krah, është e sigurt që ëndrrat e saj do të bëhen realitet.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED