[ad_1]

Kimia dhe performanca e Bradley Cooper dhe Lady Gaga në filmin ‘Shallow’ bëri që fansat të mendojnë se ata ishin vërtet çift dhe të dashuruar. Por në fakt duket se ka shumë më shumë se kaq në këtë histori. Sipas një burimi  pranë këngëtares, ajo u kishte thënë miqve të saj që Bradley ia kishte thyer zemrën.

Gaga kishte pritur për disa muaj me bindjen se Cooper do ta jepte edhe publikisht lajmin se ata  ishin çift dhe se ai po kërkonte ndërkohë unazën për t’i propozuar.  Por sipas burimit në fjalë një gjë e tillë nuk ndodhi dhe aktori ndërroi mendje për shkak të presionit të madh nga publiku.

The post Bradley Cooper i paska thyer zemrën Lady Gaga-s appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *