Beat FM Albania

Capital T nderohet me çmimin special në Krujë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Capital T ka qenë në qendër të vëmëndjes mediatike kohët e fundit për shkak të koncertit që do organizohet në datën 19.

Ai ka premtuar se ky koncert do jetë një sukses dhe do bashkojë gjithë shqiptarët në sheshin “Nënë Tereza”.

Ditën e sotme reperi ka postuar një foto personale në Instagram në qytetin e Krujës, ku është nderuar me titullin “Skënderbe”. “Jam tejet mirënjohës dhe i lumtur që qyteti që kam vizituar më s? shumti që kur isha fëmijë, më nderoi sot me këtë cmim. Një thupër e vetme thyhet kollaj por të bashkuara nuk i thyen dot kush dhe shqiptarët kur janë t? bashkuar ngrihen vec lart. Trim Ademi ju falenderon me zemrën të mbushur plot emocion, Capital T ju premton që do ta kthejë gjithmonë kokën nga historia e kombit me anë të artit të tij”.

Kujtojmë se këngëtari ka investuar shumë të konsiderueshme monetare për koncertin dhe ka të ftuar emra të njohur të skenës shqiptare.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED