[ad_1]

Këngëtarja amerikane Cardi B gjithnjë ia del të habisë me pamjen e saj si në koncerte ashtu edhe në evente të ndryshme. Këtë herë ajoka tërhequr vëmendjen gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Paris. Ajo ka pozuar në kullën Eiffel ku shfaqej tërësisht e mbuluar, madje edhe në fytyrë. Këngëtarja dhe reperja amerikane ka […]

The post Cardi B lë pa fjalë fansat me veshjen në Javën e Modës në Paris | Foto appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *