Beat FM Albania

Cardi B vishet nga stilisti shqiptar…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Fama e stilistit shqiptar, duket se i ka kaluar kufinjtë e Shqipërisë. Pasi ka veshur disa vajza të njohura në të gjithë botën si këngëtaret Chloe dhe Halle, Fantasia Barrino Taylor, Jade Thirlwall, Jesy Nelson etj tashmë stilisti i Valdrin Sahiti ka bashkëpunuar me reperen e famshme Cardi B.

Këngëtarja ka zgjedhur të veshë pikërisht një nga fustanet e tij në një reklamë kazinoje, pjesë e së cilës janë edhe emra të tjerë të njohur si Rita Ora, Adriana Lima etj. Një ide që pritej në fakt pasi kohë më parë, në ‘Xing me Ermalin’, stilisti ishte shprehur se pasi kishte parë punët e tij, Cardi B kishte kërkuar numrin e tij të telefonit dhe e kishte kontaktuar më pas në whatsapp.

The post Cardi B vishet nga stilisti shqiptar… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED