Beat FM Albania

Cassie në altar me trajnerin personal, çifti në pritje të ëmbël…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja e R&B-së, Cassie dhe partneri i saj, Alex Fine kanë celebruar dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni përrallore në Malibu. Çifti u fejua muajin e kaluar dhe janë ndërkohë në pritje për t’u bërë prindër të një vogëluesheje. Martesa e Cassie-t me trajnerin personal të vip-ave, vjen pas një marrëdhënieje të gjatë 11 vjeçare (2007-2018) me reperin P.Diddy.

‘Premtoj të të dua përtej pritshmërive dhe se do t’iu
tregojmë fëmijëve tanë si është të jesh në një marrëdhënie të shëndetshme’
ishin betimet e Fine gjatë ceremonisë në altar.

The post Cassie në altar me trajnerin personal, çifti në pritje të ëmbël… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED