[ad_1]

Zhvillime të reja duket të ketë mes Fifit dhe Luana Vjollcës. Dyshja që kanë qenë tejet të afërta në bashkëpunim tek ‘Shiko Kush Luan’ duket se në sezonin e tretë të këtij programi nuk do të jenë bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Fifi përmes një postimi në rrjetin social Instagram. ‘Ej nanusha, […]

The post Çfarë po ndodh mes Fifit dhe Luana Vjollcës? appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *