Beat FM Albania

Çfarë po përgatisin Bebe Rexha dhe Mc Kresha?

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Një nga këngëtaret më të famshme shqiptare në botë, Bebe Rexha do të sjellë një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar, Mc Kresha. Burime për “Prive.al”, bëjnë me dije se kënga është regjistruar rreth 1 muaj e gjysmë më herët dhe pritet të publikohet shumë shpejt. “Kënga pritet të jetë një hit i padiskutueshëm, duke […]

The post Çfarë po përgatisin Bebe Rexha dhe Mc Kresha? appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED