[ad_1]

Dy ditë më parë, modelja e njohur, Chrissy Teigen, u vlerësua si fituesja e çmimit “Givin Tree Award” gjatë “Baby2Baby Gala”.
33-vjeçarja nuk e ka përmbajtur dot emocionin dhe menjëherë i ka gjetur vendin trofeut të saj të ri. Ajo madje lëvizi disa prej trofeve të John Legend, për të hapur vend për të sajin, veprim ky që ka shkaktuar të qeshura tek ndjekësit.
John ka qenë ai që e ka filmuar teksa ajo me shumë qejf po zhvendoste kupat në raftin e trofeve.
“Oh zot”, dëgjohet bashkëshorti i saj gjatë videos, teksa shihte çfarë po ndodhte me ‘Grammy-t’ e tij.
Ky çmim iu dorëzua modeles nga John Legend, për punën bamirëse jofitimprurëse që ajo ka bërë ndër vite.

View this post on Instagram

John Legend: Emmy, Grammy, Oscar, and Tony winner. Chrissy Teigen: Hold my Baby 2 Baby award. ? (?: Chrissy Teigen)

A post shared by E! News (@enews) on Nov 10, 2019 at 4:31pm PST[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *