Beat FM Albania

Çifti i njohur i jep fund lidhjes 2-vjeçare

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Sipas TMZ, çifti i njohur i showbizit,  Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Reperi dhe Kylie janë gjithashtu prindër të një vajze, Stormi Webster, për të cilën sipas burimeve mësohet se kanë ndarë në mënyrë miqësore kujdestarinë e përbashkët. Hera e fundit që ata janë parë në shoqërinë e […]

The post Çifti i njohur i jep fund lidhjes 2-vjeçare appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED