Beat FM Albania

Çifti poston foton e parë zyrtare si burrë dhe grua!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Të gjithë ishin në pritje për to! Justin Bieber publikoi fotografinë e parë si dhëndër pranë bashkëshortes së tij.

Ai dhe Hailey zgjodhën të kishin veshje të thjeshta dhe klasike për ditën më të bukur të jetës. Pavarësisht kësaj, ata nuk mund të bënin poza normale. Në fotografitë që postoi në Instagram, Justin Bieber shkruajti: Gruaja ime është zjarr.

Në shtator të vitit të kaluar, këngëtari dhe modelja u martuan ligjërisht fshehurazi në një gjykatë në New York.

Në dasmë ishin të ftuar babai i Hailey, Stephen Baldwin, xhaxhai i saj Billy Baldwin, supermodelja Kendall Jenner, Kyle Massey, Joan Smalls dhe menaxheri i Justin, Scooter Braun.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED