Beat FM Albania

Çiljeta në mbështetje të Albanit, fotografohet në ndeshjen Partizani-Kukësi

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Çiljeta është padyshim mbështetje e madhe për futbollistin Alban Hoxha. Në ndeshjen e djeshme mes Partizanit dhe Kukësit, Çiljeta u fotografua teksa shihte lëvizjet e lojtarëve.Sigurisht, fokusi i saj ishte portieri i Partizanit. E veshur me xhup të kuq dhe një palë xhinse, këngëtarja dukej tepër e përqëndruar në lojën që u mbyll në barazimin 0-0.
Partizani-Kukësi u përballën në javën e 10-të të superligës shqiptare të futbollit. Të kuqtë mbajnë aktualisht vendin e parë me 18 pikë, ndërsa Kukësi qëndron në vend të pestë me tre pikë më pak.Çifti ende nuk është prononcuar publikisht për lidhjen e dashurisë, ndonëse e kanë lënë të kuptohet nëpër intervista të ndryshme televizive.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED