[ad_1]

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, kanë arritur të rrëmbejnë gjithë vëmendjen në ceremoninë e sivjetme të “MTV EMA”.

Ylli i futbollit ka preferuar të vesh një kostum të kuq dhe të parakalojë në tapetin e kuq. Por vëmendjen me paraqitjen e saj tërhoqi gjithashtu, edhe e dashura e tij, Georgina. Pa dyshim që çifti shkëlqeu në “MTV Europe Music Awards 2019” të organizuar në Spanjë.

Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, Georgina është kujdesur të evidentojë edhe format e saj trupore, me fustanin blu që ishte i hapur dhe ekspozonte këmbën e saj. Veshjen e saj e kishte kompletuar me një unazë diamanti dhe vathë argjendi. Flokët ishin të thjeshta dhe përshtateshin mjaft mirë me makeup-in e vendosur.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *