[ad_1]

Ishte fustani i preferuar i Dianës, dhe sot konsiderohet si veshja e saj ikonë. Princesha e mbajti veshur kur kërceu me John Travoltën në Shtëpinë e Bardhë, një moment që mbeti i rrënjosur në kujtesen e shumë njerëzve. Princesha e Uellsit ishte mahnitëse me fustanin prej kadifeje në ngjyrë blu të thellë nga Victor Edelstein […]

The post Del në shitje veshja ikonë e Princeshës, fustani i preferuar i Dianës appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *