Beat FM Albania

Do ta thotë por s’ja nxe goja, Donaldi filmon Borën në emocion e sipër (VIDEO)

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani përfliten kohët e fundit se janë në një lidhje sentimentale por deri më tani asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht nga dyshja. Pavarësisht se dyshja janë parë bashkë shumë herë, as aktori dhe as moderatorja nuk kanë pranuar gjë publiisht. Së fundmi një video e publikuar në Instatory po […]

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED