Beat FM Albania

Donald Trump në “luftë” me modelen Chrissy Teigen, shpërthejnë ofendimet

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Presidenti Donald Trump, dhe modelja Chrissy Teigen kanë shpërthyer keq në ofendime për njëri-tjetrin në Twitter, dhe ai që e nisi “luftën” ishte vetë kreu i Shtëpisë së Bardhë. Donald Trump përshëndeti kalimin e legjislacionit të reformës në drejtësinë penale, dhe shfrytëzoi rastin për t’i dhënë një shuplakë këngëtarit John Legend dhe bashkëshortes së tij. […]

The post Donald Trump në “luftë” me modelen Chrissy Teigen, shpërthejnë ofendimet appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED