Beat FM Albania

“Don’t Start Now”, kënga e re e Dua Lipës

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Dua Lipa, ka gati projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Don’t Start Now” dhe do të publikohet së shpejti e shoqëruar me videoklip. Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Intsagram, ku numëron mbi 34 milionë ndjekës. “Don’t Start […]

The post “Don’t Start Now”, kënga e re e Dua Lipës appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED