[ad_1]

Këngëtari dhe reperi i njohur, Drake, ka publikuar këngën e tij më të re. “Money in the grave” është kënga e cila është bashkëpunim me artistin Rick Ross. Regjinë e videoklipit të këngës e ka bërë Theo Skudra.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *