Beat FM Albania

Dua Lipa mohon origjinën dhe zemëron fansat shqiptarë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa i ka befasuar të gjithë në
promon e saj për fushatën më të re të YSL.

Nëpërmjet një videoje ku
tregon disa nga momentet e jetës së saj, në sfond dëgjohet zëri i
këngëtares, e cila për herë të parë mohon origjinën e saj shqiptare.

‘Përshëndetje! Unë jam Dua Lipa, këngëtare dhe tekstshkruese nga
Londra’ dëgjohet të thotë këngëtarja. Fansave shqiptarë nuk u ka pëlqyer
aspak kjo gjë dhe e kanë vënë në dukje përmes komenteve.

The post Dua Lipa mohon origjinën dhe zemëron fansat shqiptarë appeared first on 98.5 FM.iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED