Beat FM Albania

Dueti mes divave më pranë se kurrë, Beyonce dhe Adele bëhen bashkë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Një nga bashkëpunimet më të shumëpritura muzikore duket se më në fund do të realizohet. Këngëtari i grupit “One Republic”, Ryan Tedder ka bërë të ditur se divat e muzikës Beyonce dhe Adele do të vijnë me një këngë së bashku. Këtë lajm ai e ka bërë të ditur përpara se të performonte në Festivalin […]

The post Dueti mes divave më pranë se kurrë, Beyonce dhe Adele bëhen bashkë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED