Beat FM Albania

Dy miss-et kuqezi,”prodhim shqiptar”

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Adrola Dushi dhe mikja e saj Kristina Bakiu, e para ish-Miss Shqipëria në vitin 2012 dhe tjetra ka marrë të njëjtin titull një vit më vonë, kanë bërë së fundmi një foto të veshura kuqezi në det.
Ato janë mikesha dhe udhëtojnë shpesh së bashku.
Pozojnë krah njëra-tjetrës, e të dyja janë shumë të dashura për publikun.
Adrola ka ndarë në Instagram një foto me Kristinën, të mbuluara me flamurin kombëtar.
“Prodhim shqiptar”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos që tërhoqi vëmendje e madhe të fansave.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED