Beat FM Albania

Dy vite pas ndarjes, Kylie Jenner ritakohet me ish-të dashurin në klub striptize

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Miliarderja Kylie Jenner u ritakua me ish-të dashurin Tyga rreth dy vite pas ndarjes. Ata shijuan të njëjtën muzikë në klubin e striptizës Sapphire të shtunën.

Më pas, ato u takuan në festën e ditëlindjes së Sofia Richie. Burime për TMZ konfirmojnë se të dy shkëmbyen përshëndetje dhe folën për disa sekonda. Kylie u largua nga më parë, ndërkohë që miqtë e saj qëndruan në festë.

Thuhet se ajo nuk dëshironte të krijohej ndonjë thashethem në lidhje me Tygën pasi kanë miq të përbashkët.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED