Beat FM Albania

Dyshimeve ju erdhi fundi, Rihanna zbulon të vërtetën e shtatzënisë së saj

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Dyshimet mbi një shtatëzëni të mundshme të këngëtares së njohur, Rihanna, kanë qarkulluar për muaj të tërë. Fansat kanë komentuar shpesh mbi pamjen e saj dhe faktin që ka qenë mbipeshë kohët e fundit. Të gjitha pyetjeve ju ka ardhur fundi. Ditën e djeshme Rihanna u intervistua nga Anna Wintour e cila sigurisht që nuk la pa përmendur edhe temën e shtatzënisë. Përsa i përket kësaj teme Rihanna u përgjigj kështu: “Unë nuk mendoj për gjëra të tilla, por, ju e dini, plani i Zotit. Por mezi pres të gjitha thashethemet e shtatzënisë pas kësaj interviste”. Këngëtarja e njohur është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me miliarderin arab, Hassan Jameel me të cilin mendohet që së shpejti të këtë edhe një dasmë.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED