Beat FM Albania

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina, zgjedh stilisten shqiptare

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, ka zgjedhur si dizenjuese të fustaneve të saj shqiptaren Lia Stublla.

Së fundmi ajo është shfaqur në një event me fustanin ngjyrë gri me nuanca dhe duket vërtet bukur. Edhe disa ditë më parë, Georgina është shfaqur përsëri me një fustan ngjyrë bojëqielli duke ia besuar pamjen e saj sërish shqiptares.

The post E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina, zgjedh stilisten shqiptare appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED